1 zł
2 600 000 zł

TRUSZKOWSKI Jerzy (Max Hexer) (ur.1961)

The Flying Artist over an horizon, praca z cyklu Work Against Absurdity, 1983/1984

fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa, papier FOMABROM, sygn., opisana na odwrocie, odbitka rozdarta prostopadle do lewego boku na długość 24 cm, nakład: 3/10 wykonanych w tych wymiarach, vintage print

cena wywoławcza: Wykup abonament

Histeria Filozofii [najbliższy kadr], operator kamery video Janusz Kołodrubiec, 1985

fotografia barwna, 40 x 50 cm; sygn., opisana na odwrocie kredką. Inne odbitki wykonane w technice Cibachrome z tego cyklu zostały zakupione do Muzeum Narodowego we Wrocławiu i Kolekcji Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Praca z tego cyklu reprodukowana jestw książce Andy Rottenberg "Sztuka w Polsce 1945-2005" na stronie 243, nakład: 1/5 w tym wymiarze i w tej technice, vintage print.

Civitas Dei Unos Dolor, 2001

szkic olejny, płótno, 120x60 cm

Camera morta, 1990

technika autorska, ok. 54 x 44 x 15 cm;
sygn. dat. i opisana na odwrocie

Unus dolor

akryl, płótno
80 x 120 cm;
sygn. i dat p.d.: PINXIT MMI / Max / Hexer

Farewell to Europe: Christos. Pentalfa, 1987

fotografia barwna, cibachrome
60 x 40 cm
na odwrocie sygn., dat. oraz opisana; odbitka autorska, nakład: 2/5 (w tym formacie), vintage print

PRACA PRZECIW ABSURDOWI, 1983-1984 R.

fotografia czarno-biała, brom/papier
49 x 59 cm
sygn. i opisana na odwrocie: `Jerzy Truszkowski / z cyklu "Praca przeciw absurdowi" / odbitka na papierze (żelatynowo-srebrowa) / rok akademicki 1983/84`

From progress to control, 1999/2000

olej, płótno,
100 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

Who wants you?, 1997

fotografia barwna Cibachrome, papier,
100 x 70 cm;
sygn. dat. i opisana na odwrocie;
odbitka autorska, nakład: 2/5

Angst vor Sorge, 1990

80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie;
odbitka autorska, nakład: 1/5

Reversed repetition, 1997

fotografia barwna Cibachrome; podłoże PCV,
80 x 80 cm (arkusz);
odbitka autorska, nakład: 1/5

Obraz malowany nogami, 2008

olej, płótno,
60x120 cm

Macroeconomics - Tatoo 1, 1999

olej, płótno
100 x 150 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "Macroeconomics - Tatoo 1." JERZY TRUSZKOWSKI 1999 OIL;

Abstraction on a Body, 1984

fotografia czarno-biała, brom, papier na kartonie,
24 x 18 cm;
sygn. dat. i opisane ołówkiem na odwrocie;
odbitka autorska,
nakład: nieokreślony

Śnieg i krew, 1993

fotografia czarno-biała, brom, papier,
17 x 22 cm;
sygn. dat. i opisane (ołówkiem) na odwrocie;
odbitka autorska,
nakład: nieokreślony

Work against Absurdity, 1983 / 84

36,5 x 36,5 cm;
sygn. dat. i opisana ołówkiem na odwrocie;
odbitka autorska,
nakład: 1/1

Small Tamgas 2, 2000

Olej, płótno, sygn., 40x40 cm

Gwiazdy w pięcioboku, 1990-2003

olej, płótno, 84 x 49 cm;
sygn i dat na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / "GWIAZDY W PIĘCIOBOKU" / 1990-2003

NAO1, 1985

fotografia - odbitka żelatynowo-srebrowa/papier, 24 x 18 cm
nie sygn.

Praca przeciw absurdowi

fotografia czarno biała, brom, papier, 49,5 x 59 cm; opisana na odwrocie ołówkiem; odbitka autorska, nakład nieokreślony

liczba obiektów: 81