AMBROZIAK Sylwester (ur. 1964, Łowicz)
cena wywoławcza: Wykup abonament
rysunek, tusz/papier, 25 x 17 cm, sygn.
Mężczyzna niosący kobietę, 1999
brąz patynowany, wys. 21 cm;
sygn. na podstawie: A 99
tusz na papierze
29 x 21 cm
sygn. p.d. A. 2013
tusz na papierze, 29 x 21 cm
sygn. p.d.: A.2016
technika własna na papierze, 42 x 29,5 cm, sygn.
rysunek, tusz / papier, 21 x 29,5 cm, sygn.
technika własna, rysunek na kartonie, sygn.
42 x 30 cm
tusz, papier
29,5 x 21,5 cm
technika własna na papierze, 22 x 33 cm, sygn.
tusz na papierze 21 x 29,5 cm
sygn. p.d. A.2013
rysunek, tusz, papier, 21 x 29,7 cm, 2013
brąz, 33 x 8 x 9,5 cm
sygnowany i datowany na podstawie: `A. 2012`
Kobieta klęcząca, ed.2/6, 2011 r.
ceramika częściowo szkliwiona, 35 x 14 x 15 cm
sygnowana, datowana i numer edycji z boku: `A 2011 | 2/6`
Z cyklu Szklane paciorki, 2010 r.
masa akrylowa, 80 x 100 x 60 cm
sygnowana i datowana na stopie: `A 2010`
ołówek, tempera na papierze, 42 x 30 cm, sygn.
ceramika, 22,5 x 25 cm
sygnowany i datowany u dołu: `II | A. 05 | 2/3`
brąz, 22,5 x 27 cm
sygnowany i datowany na podstawie: `A. 2002`