ISSAIEFF Jan Grzegorz (Issajeff) (ur.1953)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
144,5 x 130 cm;
na odwrocie napisy autorskie: A.R.C.H.E / Jan G. Issaieff /A.D. 2008
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: J. G. Issaieff - Krociński / A.R.C.H.E. / A.D. 2010
olej, tektura, 29 x 20 cm;
na odwrocie napis: Misterium / J.G. Issaieff / A.D. 2008
olej, płótno, 24 x 18 cm;
na odwrocie napis: Misterium / J.G. Issaieff / A.D. 2009
olej, tektura, 38 x 28,5 cm;
olej, tektura,
23,5 x 18 cm;
na odwrocie napis autorski: Misterium / J.G. Issaieff / A.D. 2008
olej, płótno,
50 x 50 cm;
opisane na odwrocie: A.R.C.H.E / J. G. Issaieff - Kroci?ski / A.D. 2009
piórko, tusz, papier,
22,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: J.G. Issaieff / A.D. 2004
tusz, papier,
24 x 18 cm
olej, płótno, 46 x 33 cm;
olej, tektura, 26 x 22,5 cm;
olej, płyta, 40 x 30 cm;
olej, płótno,
24 x 18 cm;
olej, tektura, 29 x 20 cm;
olej, płótno, 46 x 33 cm;
olej, płótno,
61 x 46 cm;
olej, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. i opisana na odwrocie: A.R.C.H.E. / J. G. Issaieff / A. D. 2008
olej, tektura,
26 x 22,5 cm;