GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz na tekturze,
31,5 x 60 cm, sygnowany l.d. "J. Guranowski /1921 r".
W lewym górnym rogu ślady reperacji.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej, płótno,
100 x 60 cm;
sygn. l. d. J. Guranowski /1911
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Mogiły powstańców styczniowych 1863,1900
gwasz, papier,
23 x 39 cm;
sygn. p. d.: J. Guranowski/900
na odwrocie stempel z kolekcji Andrzeja Cerlińskiego.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 73 x 130 cm
sygnowany i datowany l. d.: `J. Guranowski | 1904`
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 39 x 73 cm
sygnowany i datowany l. d.: `J. Guranowski | 1909 r.`
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Zwaliska zamku w Bobolicach od południa
olej/płótno, 39 x 73 cm
sygnowany l. d.: `J. Guranowski`
Odwrocie: opisany na odwrocie
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
akwarela, gwasz/papier,
45 x 72,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `J Guranowski | 1916 r.`
ODWROCIE: naklejka z salonu firmy ramiarskiej E. M. Krawczyńskiego w Warszawie
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz, papier,
23 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Guranowski / 1917 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz/papier, akwarela/papier,
45 x 72,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'J Guranowski | 1916 r.'
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno;52,5 x 84 cm
Sygnowany p.d.: J. Guranowski | 1916
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno; 52,5 x 84 cm
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Akwarela, gwasz, karton
15 x 23 cm; 20 x 28,7 cm;
14,5 x 22,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: J. Guranowski
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
akwarela, gwasz/papier, 45 x 72,5 cm
na odwrocie naklejka z salonu firmy ramiarskiej E. M. Krawczyńskiego w Warszawie
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Gwasz, papier
39 x 59 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: J. Guranowski | 1921 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Gwasz, karton
35 x 23,8 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: J. Guranowski | 1915
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno;
52,5 x 84 cm
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno;
52,5 x 84 cm
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.: J. Guranowski
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz, papier,
41 x 29 cm;
sygn. l. d.: J. Guranowski / 1910 r.