1 zł
2 600 000 zł

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Para obrazów z motywem słupa granicznegow Małopolsce:

Przed kościołem
Gęsiarka
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier,
37 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Bieszczad

cena wywoławcza: Wykup abonament

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Na targu

akwarela/papier, 13 x 20 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `Bieszczad Seweryn`

Estymacja: 7 500 - 10 000 zł

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Cyganka

olej, płótno dublowane, 69,5 x 55 cm;
sygn. p. g.: S. Bieszczad

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Para pejzaży:

Zachód słońca
olej, tektura, 16 x 31 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad

Wieczorny połów
olej, tektura, 16 x 31 cm;
sygn. l. d.: S. Bieszczad

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Pejzaż zimowy z chatami i wędrowcem

olej/płótno,
20 x 30 cm
sygnowany p. d.: `S. Bieszczad`

ESTYMACJA 7 000 - 10 000

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Cyganka

olej, płótno dublowane,
69,5 x 55 cm;
sygn. p. g.: S. Bieszczad

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

W karczmie, 1885

olej, płótno,
66 x 95,5 cm;
sygn. p. d.: Seweryn Bieszczad 1885

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Sędzia Soplica

sygn. p.d.
olej, tektura
58x44.5

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Nad polnym strumykiem

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
39 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Bieszczad
Na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie, z tytułem akwareli.

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

OBOZOWISKO W GÓRACH

akwarela/papier,
49,5 x 64 cm

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Pejzaż wiejski

Akwarela, papier
39 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: S. Bieszczad

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Portret młodego mężczyzny w stroju krakowskim;

akwarela na podrysowaniu, papier,
56 x 29 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad
Na odwrocie nalepka z tytułem obrazu Portret Ludwika de Laveaux

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

KRAJOBRAZ ZIMOWY Z MŁYNEM NA WZGÓRZU

pastel,
31,5 x 46,5 cm,
sygnowany l.d. "Seweryn Bieszczad"

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

ODPUST

olej/płótno, 79 x 193 cm

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Portret kobiety - Maria Konopnicka ?

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 42,5 x 32,5 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Bieszczad

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

Stolarz domokrążca

olej, płótno
100 x 63,5 cm;
sygn. l. g.: S Bieszczad / 1884

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

BRZEG RZEKI

Olej, tektura
19,5 x 32 cm
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

WIDOK KROSNA OD STRONY WISŁOKA

Akwarela i gwasz na szkicu ołówkowym;
36 x 50 cm w świetle passe-partout
Sygnowana l.d : S. Bieszczad
Widok Krosna od strony rzeki Wisłok, z widoczną bryłą kościoła farnego oraz jego wczesnobarokową dzwonnicą.

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

PEJZAŻ WIEJSKI

Olej, tektura;
21 x 28 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad

BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)

MĘŻCZYZNA Z LATARNIź I LASKź

Akwarela, papier;
40 x 26 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad

liczba obiektów: 98