BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski 1922
na odwrocie fragmenty dwóch nalepek z Salonu Stowarzyszenia Artystów, Poznań, Plac Wolności 1, z nazwiskiem autora i tytułem.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na tekturze, 48 x 68 cm,
sygnowany p.d. "R. Bratkowski", na odwrocie stempel owalny "Iskra i Karmański" [zakład materiałów malarskich w Krakowie].
Jeden z ulubionych motywów w twórczości artysty.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/tektura, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'R. Bratkowski'
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 49 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski 1935
przed konserwacją
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na płótnie, 37,5 x 47,5 cm,
sygnowany l.d. "R. Bratkowski”
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno; 52 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Bratkowski Laurana 1908
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, tektura, 48,5 x 58,5 cm,
sygn. p.d.: R Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno naklejone na tekturę;
48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 48,5 × 69 cm
sygn. i dat. p. d.: R.Bratkowski. Capri 1935
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, gwasz, płyta, 49 × 69 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: R. Bratkowski/Capri
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 35 x 49,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Bratkowski / Wieliczka 943
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 48,7 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura
64 x 89 cm
sygn. p.d.: Bratkowski | 923
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno; 47,5 x 67,5 cm w świetle ramy;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 49 × 69 cm
sygn. p.d.: R. Bratkowski/Capri
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 32 x 42 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Bratkowski
na odwrocie stempel: Luftgaukommando VIII | Kdt. d. St. Ou.| Unterkunftsverwaltung | Prahau
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura; 62 x 85 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski Żabia Woda
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
PRZYCIĘTE WIERZBY NAD STAWEM, 1906
Olej, płótno; 70 x 91 cm
Sygnowany l.d.: Bratkowski 906 Żabia Wola