1 zł
2 600 000 zł

SALABURSKI Zdzisław (1922 Częstochowa - 2006 Warszawa)

WARSZAWA XIII, 1966

Olej, płótno, 90 x 66 cm
Sygnowany p.d.: Z. Salaburski 66; na odwrociu: Z. Salaburski | 1966 | Warszawa | XIII

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 1958

akwarela, papier,
47 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. Salaburski 58

Kompozycja abstrakcja, 1977

olej, płótno,
65 x 100,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 77;
na odwrocie napisy autorskie: Z. Salaburski / 1977 / Warszawa

Kompozycja niebieska, 1959 r.

olej/płótno,
80 x 67 cm
sygnowany l.d.: `Z. Salaburski`
opisany na odwrociu, na płótnie: `Z. Salaburski | 1959 | Warszawa`

XVIII, 1979 r.

olej/płótno,
79 x 116 cm
sygnowany i datowany l.d..: `Z. Salaburski 79`
oraz opisany na odwrociu: `Z. Salaburski | 1979 | Warszawa / XVIII`

Kompozycja abstrakcja, 1977

olej, płótno, 65 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Salaburski 77;

Kompozycja strukturalna, 1971 r.

collage/płótno,
117 x 83 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Z. Salaburski 71`

XXXI, 1965

olej, płótno
90 x 65 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Z Salaburski / 1965 / Warszawa / XXXI

XVIII, 1979 R.

olej/płótno
79 x 116 cm
sygn. i dat. l.d.: `Z. Salaburski 79` oraz sygn. i dat. na odwrocie: `Z.Salaburski / 1979 / Warszawa / XVIII`

KOMPOZYCJA FAKTURALNA, 1974

olej/płótno,
92 x 73 cm
sygn. i dat. p.d. : `Z. Salaburski 74`
opisany na odwrocie: `Z. Salaburski / 1974 / Warszawa / 92 x 73`

Kompozycja, 1968 r.

technika mieszana/płótno,
100 x 73 cm
sygn. l.d. i na odwrocie: `Z.Salaburski / 1968 / Warszawa` naklejka Desy dla Sveagalleriet w Sztokholmie

Abstrakcja, 1977 r.

olej/płótno,
63,5 x 99 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. l.d.: `Z.Salaburski 77`
opisany na odwrocie: `Z.Salaburski 1977 Warszawa`

KOMPOZYCJA, 1969

technika mieszana na płótnie,
81.5 x 100.5 cm
Na odwrocie na płótnie napis: Z. Salaburski | 1969 | Warszawa | 20 (w kółku) 81 x 100

Kompozycja, 1980 r.

olej/płótno, 81 x 119 cm
sygn. i dat. l. d.: `Z. Salaburski 80` sygn. i dat. na odwrociu: `Z. Salaburski / 1980 / Warszawa`

XVIII, 1979 r.

olej/płótno, 79 x 116 cm
sygn. i dat. l. d.: `Z. Salaburski 79` sygn. i dat. na odwrociu: `Z.Salaburski / 1979 / Warszawa / XVIII`

BEZ TYTULU, 1976

olej, technika mieszana, plótno,
106 x 135 cm
sygnowany l.d.: Z. Salaburski 76
na odwrocie, na plótnie: Z. Salaburski | 1976 | Warszawa

KOMPOZYCJA, 1983

olej, technika mieszana, płótno,
89 x 117 cm
sygn. l.d.: Z. Salaburski 83
na odwr. napis: Z. Salaburski | 1983 | Warszawa | 11 [zieloną farbą]

Sieć

olej, płótno, wym. 82 x 100 cm;
sygn. l.d.: "Z. Salaburski 69"

Dmuchawce

olej, płótno, wym. 100 x 73 cm;
sygn. l.d.: "Z. Salaburski 1969" ;
na odwrocie napisy; obraz bez ramy

KOMPOZYCJA NIEBIESKA, 1987

olej, płótno,
89.5 x 116 cm
Na odwrocie, na płótnie napis czarną farbą: Z. Salaburski | 1987 | Warszawa

liczba obiektów: 65