SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)
gwasz, papier brązowy;
22,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P.C. (cyrylicą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, karton; wym.: 20,2 x 26 cm;
nie sygn.; pod kompozycją i na odwrocie opis cyrylicą sporządzony przez wdowę po artyście, oraz numer inwentarzowy ze spuścizny po malarzu.
Nagie kobiety na plaży, ok. 1937
Akwarela, papier; wym.: 26 x 36,5 cm;
sygn. oł. l.d. monogram wiązany RS1937; na odwrocie opis cyrylicą sporządzony przez wdowę po artyście, oraz numer inwentarzowy ze spuścizny po malarzu.
nie sygn.; na odwrocie opis cyrylicą sporządzony przez wdowę po artyście, oraz numer inwentarzowy ze spuścizny po malarzu.
olej/tektura, 49,7 x 69,8 cm
sygnowany śr.d.: `Sielski R.` (cyrylicą)
Estymacja 15 000 - 25 000 zł
Olej, tektura; 19,5 x 46,5 cm
Sygn.: Sielski R (cyrylicą)
olej, płótno; 48 x 70 cm;
sygnowany cyrylicą po prawej stronie u dołu: P.C.
gwasz, papier brązowy;
sygn. p. d.: P.C. (cyrylicą)
olej, tektura, 18 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sielski R. (cyrylicą);
Praca ujęta w katalogu: Roman Sielski, Galeria Nautilus
Olej, płótno;
48 x 72 cm
Sygn. l.d. P.C
Litografia; wym.: 295 x 450 mm; sygn. oł. p.d.: Roman Sielski, l.d. dat. Praca z unikatowej "Teki Graficznej Zrzeszenia Artystów Platyków ARTES", Lwów 1931, odbitej w 60 egzemplarzach. Lit.: D. Vogel, "Pomost", 1, Lwów 1931, kat. 789, s. 227; P. Łukaszewicz, "Zrzeszenie Artystów Plastyków ARTES 1929-1955", Wrocław 1975, s. 152.
olej, płótno,
51 x 70 cm;
sygn. l. d.: P.C.(cyrylicą)
olej, płótno, 51 x 70 cm;
sygn. l. d.: P.C.(cyrylicą)