HARASIMOWICZ Marceli (1859-1935)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 34 x 44,7 cm;
sygn. l.d.: Zakopane Dolina Strążyska / Harasimowicz
olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: MH Karwia 3 IX 24
na odwrocie napisy ołówkiem: 18 Brzeg morski Karwia 1924 | Marceli Harasimowicz
olej, płótno; 34 x 44 cm;
Sygnowany po lewej stronie u dołu: Zakopane Dolina Strążyska | Harasimowicz
olej, tektura,
wym.: 24 x 34 cm
sygn. o?. na odwrocie: M. Harasimowicz, Karwia 1921
1903 r.
Olej na płótnie 47 x 63,5 cm
Sygnowany p.d. - "M. Harasimowicz / 1903"
Portret gimnazjalisty, 1896 r.
olej/płótno, 78 x 59 cm
sygnowany i datowany u dołu: `M.Harasimowicz 1896.`
Zachód słońca nad jeziorem, 1924
olej, płótno,
80 x 59 cm
sygnowany p.d.: M | Harasimowicz | 1924
olej, tektura;
9,3 x 21 cm;
olej, tektura;
14 x 21 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: M. Harasimowicz
olej, tektura;
24,3 x 16 cm;
na odwrocie napisy ołówkiem: Zakopane 13 VIII 1917 | Harasimowicz
olej, dykta;
24 x 15,5 cm;
na odwrocie napisy ołówkiem: 4 | Zakopane | 15 VIII 917 | Harasimowicz
PEJZAŻ Z ROZLEWISKAMI, 1915 r.
Olej na desce 20,5 x 29 cm
Sygnowany p.d. - "M. Harasimowicz / 1915"
olej/tektura, wymiary: 24 x 35 cm;
sygnowany prawy dół: "MH Karwia IX 1921"
olej, płótno
sygn. p.d.: M Harasimowicz 1907
wym.: 89 x 64,5 cm
1903 r.
Olej na płótnie 44,5 x 63,5 cm