CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
olej na tekturze, 26, 5 x 30, 5 cm,
sygnowany p. d. "JÓZEF CZAJKOWSKI"
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
pastel, papier naklejony na tekturę, 55,5 x 41 cm
sygn. i dedykacja l.d.: Drogiej Helenie / z serdecznymi życzeniami / 18. VII. 1941 / Józef Czajkowski; datowany p.d.: 1938
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
autolitografia barwna, papier, 30 x 41 cm;
sygn. p.d.: JÓZEF CZAJKOWSKI 911
Grafika z teki "Kraków", 1911
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
Widok z okna, 1918 r. (lub 1912 r.)
olej/płótno, 96 x 70 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Józef Czajkowski | 1918 (?)
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
Olej, płótno; 29,8 x 40 cm
Sygnowany l. d.: J. Czajkowski 917
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
litografia, papier,
29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Józef Czajkowski 911 ( słabo czytelne);
na odwrocie xero z książki "Kraków w czasach Boya" z ilustracją
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
litografia, papier,
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
olej, płótno, 78 x 96 cm;
Praca pochodzi od rodziny artysty
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
Dworek administratora w Nakryszkach
olej, płótno, 75 x 100 cm
Na odwrocie oznaczenie inwentaryzacyjne: St. Cz. inw. 383
Praca pochodzi od rodziny artysty.
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
ołówek, papier, 35 x 24 cm;
Praca powstała w stadninie koni "Kowary" w 1937 r.
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
ołówek, papier, 27 x 37 cm;
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
węgiel, papier, 34,5 x 48,5 cm;
sygn. p.d.: JÓZEF CZAJKOWSKI / 1937 Kowary
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
węgiel, papier, 35,5 x 49 cm;
sygn. p.d.: JÓZEF CZAJKOWSKI / 1937
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
olej, deska, 33 x 40 cm;
sygn. l.d.: Józef Czajkowski 1900
na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie z nr 26, z nazwiskiem autora, miejscem zamieszkania (Kraków), tytułem oraz techniką; na nalepce częściowo widoczna data 190... (?).
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
węgiel, papier, 35,5 x 49 cm;
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
Ko?ció? ?w. Katarzyny w Krakowie
litografia barwna,
wym.: 28 x 39 cm
sygn. na p?ycie l.d.: Kraków Czajkowski Stanis?aw 1911
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
olej, sklejka
wym.: 34,5 x 24 cm
sygn. d. ?r.:
?ary J. Czajkowski