ZAKRZEWSKI Roman (1955 Oświęcim - 2014 Kraków)
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygn. i dat. l.d.: `R.Z. / 03`
oraz na odwrociu: `R. ZAKRZEWSKI / 2003 OLEJ`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno
100 x 73 cm
sygn. i dat. Na odwrocie: `R. ZAKRZEWSKI / IX 1989 AKRYL
olej/płótno,
73 x 64 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `R. ZAKRZEWSKI | IV 1988 | OLEJ
olej/płótno,
70 x 50 cm,
sygn.
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: -R-Z- / -03- oraz na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie na płótnie: R. ZAKRZEWSKI . / . I. 1989. OLEJ / 1
olej/płótno,
69 x 84 cm
sygn. i dat. l.g.: `R.Z.0.7` ,
opisany na odwrocie: `R.ZAKRZEWSKI 2007 olej`
olej/płótno, 100 x 70 cm, sygn.
Dziewczyna w białej bluzce, 2001
olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l.g.: R.Z. / 01
olej, płótno, 65 x 54,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI / III 1989 / OLEJ / 10
olej, płótno
116 x 97 cm
sygn. na odwrociu: R. ZAKRZEWSKI / 1. 1987
Kobieta w niebieskiej sukience
olej, płótno, 99,5 x 72,5 cm;
na odwrocie napis autorski wraz z sygn.
Portret kobiety w czerwieni, 1986 r.
olej/płótno, 65 x 50 cm
na odwrocie napis: `R. Zakrzewski | 1986 Olej`
olej, płótno, 99,5 x 72,5 cm;
Dziewczyna w czarnej sukience, 1995
olej, płótno, 100 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej/płótno, 66 x 54,5 cm
na odwrocie napis: `R. ZAKRZEWSKI | III 1989 OLEJ | 40`
olej, płótno, 100 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrociu