ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)
relief, akryl/tektura, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2002 | 13/02 | 100 x 100 cm'
- kolekcja prywatna, Kraków
cena wywoławcza: Wykup abonament
relief, akryl, tektura/płyta, 60 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1987/06? | 2/87/06? | 75x60 cm'
na odwrociu naklejka z Galerii i Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki
- Polski Dom Aukcyjny Sztuka, 2005
akryl, relief/płyta, 97 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
Janusz Orbitowski | 1986|3|86| 87 x 70
akryl, relief/płótno, 74 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie: Janusz Orbitowski | 1979 | 3 |79 |74 x 74
akryl, relief, płyta; 31,5 x 24 cm;
napis i sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1988 / 11/88 31 x 24 cm (ołówkiem)
olej, technika własna/płótno, płyta, 80 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1994 | 2/94 80 x 60'
relief, akryl, sklejka, 115 × 95 cm
sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI/ 1988/1/88/115 × 95
relief, akryl, sklejka, 61 × 42 cm
sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1994/5/94 61 × 42 cm
olej, relief/płótno, 73 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 92 | 12/92 | 73 x 50'
akryl, relief/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1976 | 8/76, 100 x 100'
akryl, sznurek, płótno; 33 x 46 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz ORBITOWSKI
1989/ 11/89/ 33 x 46
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2008 | 3/08 | 73 x 50 cm'
akryl/papier, 31,5 x 22,5 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Orbitowski'
akryl, relief/płyta, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1976 | 7/76 100 x 100'
technika własna, akryl, relief/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Janusz ORBITOWSKI 2006 | 19/06 | 70 x 50 cm’
akryl/papier, 17 x 31 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Orbitowski 66, l.d.: 5/66
akryl, relief/płyta, 31 x 24 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Janusz ORBITOWSKI 1988 / 11/88 / 31 x 24 cm
relief/akryl, 61 x 42 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 / 61 x 42
Technika mieszana; wym.: 61 x 40 cm; na odwrocie opis autorski.
Akryl, płótno, tektura, płyta pilśniowa; wym.: 61,5 x 41,5 cm, na odwrocie opis autorski.