STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
Olej, płótno; 65 x 81
Sygnowany na odwrocie na płótnie: Jerzy Stajuda [adres] | LAGUNA 1975/78 OL/PŁ 65 x 81; po lewej: Upside i strzałka
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 97 x 146 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jerzy Stajuda 1981'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jerzy Stajuda 1981', powyżej wskazówka montażowa, na odwrociu naklejka z napisem: 'spis 1413', na blejtramie napis: '9 97 x 146 [podwójnie]', wskazówka montażowa i słabo czytelna pieczątka
- Stajuda. Huiles, Aquarelles, Dessins, Galerie Valmay, Paris, 1981 (prawdopodobnie)
akwarela/papier, 63,5 x 49 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '0301'
na odwrociu szkic aktu męskiego
akwarela/papier, 58,5 x 48,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany, opisany i dedykowany ołówkiem u dołu: '0211 1989 (9-09-1990) Wspaniałemu oku Pani Danuty Wróblewskiej Jerzy | Stajuda'
olej/płótno, 92 x 65 cm
na odwrociu autorskie numery inwentarzowe oraz nalepki depozytowe z Muzeum ASP w Warszawie
olej/płótno, 100,5 x 81,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jerzy Stajuda | 17.09.89'
akwarela/papier, 31 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '0212'
akwarela, 29 x 25,5 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.
olej/płótno, 65 x 120 cm
na odwrociu na blejtramie nalepka z napisem: ‘Jerzy Stajuda, Gen. Moczar| jedzie, czyli łuny w Bieszczadach| około 1961 roku’
akwarela, papier, 60,5 × 85 cm
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda 86
akwarela, papier, 64,5 × 50 cm
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda oraz l. d.: 3107
akwarela, papier, 63 × 49 cm
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda oraz l.d.: 0402
tech. autorska, papier, 19 x 16 cm, numerowany l.d.: 1311 i sygnatura autorska p.d.
tech. autorska, papier, 28 x 40 cm, numerowany l.d.: 2410 i sygn. p.d.: Jerzy Stajuda i znak autorski
tech. autorska, papier, 20 x 36 cm, numerowany l.d.: 0912 i sygnatura autorska p.d.
piórko, tusz, papier; 22,5 x 20,5 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Jerzy Stajuda 1972, l. d. tuszem: 0201
akwarela, papier, 28 × 26 cm
sygn. ołówkiem p. d.: Jerzy Stajuda oraz numery l. d.: 2911
akwarela/papier, 52,5 x 44,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d: 'Jerzy Stajuda 89', opisany l.d.: '1311'
akwarela na papierze, 13 5 x 15 cm na arkuszu 21 x 30 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "J. Stajuda" i tuszem znak "E" (połączony z E odwróconym); na odwrocie okrągła pieczątka "Jerzy Stajuda fecit"; także ołówkiem "MASP [Muzeum Akademii Sztuk Pięknych] dep. 376/57" i piórem "Kasia Wierzejska".
akwarela na papierze, 13 x 15,5 cm na arkuszu 21 x 30 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "Jerzy Stajuda" i tuszem znak "E " (połączony z E odwróconym).