DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Olej, pilśnia; 38,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: Dawski, gmerk artysty w kształcie wideł; na opis autorski
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Olej, pilśnia; 32 x 30 cm
Sygnowany l.d.: Dawski; p.d. gmerk artysty w kształcie wideł; opis autorski na odwrocie
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Linoryt, bibuła; wym.: 350 x 304 mm;
sygn. oł. p. d.: Dawski; śr. d.: w.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Linoryt, bibuła; wym.: 347 x 361 mm;
sygn. oł. p. d.: Dawski; l. d. tyt; na odwrociu naklejka i pieczątka konser. zab. z Wrocławia.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia; wym.: 630 x 480 mm;
sygn. oł. p. d.: Dawski; śr. d.: epr. d`art.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej; płyta; 51,5 x 38,5 cm (w świetle
oprawy);
sygn. p. d.: Dawski 79, l. d. gmerk
artysty
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
piórko tusz (brązowy i czarny), papier; format zróżnicowany
część prac dwustronna
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
tusz, pastel; 17 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. CM (cyrylicą)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej, płótno naklejone na deskę; 24 x 35 cm;
sygn. l. d.: Dawski
na odwrocie napis autorski: (...) Pejzaż/ 1949/ Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
WIELOOKA, z cyklu KOBIETA, l. 50. XX w.
monotypia, 52 x 40,5 cm,
sygnowana kredką l.d. "Dawski" na odwrocie ołówkiem "N. 16"
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Suchoryt; wym.: 459 x 357 mm;
sygn. oł. p. d.: fecit Dawski `65. Praca wystawiana w wiedeńskiej Albertinie.
Lit.: Polnische Graphik In der Albertina, Wiedeń 1993, poz. 366.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej, płótno naklejone na deskę;
24 x 35 cm;
sygn. l. d.: Dawski
na odwrocie napis autorski: (…) Pejzaż/ 1949/ Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej/tektura, 62,5 x 47,5 cm
sygnowany p.d.: `Dawski 1975`