1 zł
2 600 000 zł

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

PEJZAŻ Z POCHMURNYM NIEBEM

Olej, pilśnia; 38,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: Dawski, gmerk artysty w kształcie wideł; na opis autorski

cena wywoławcza: Wykup abonament

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

BURZA, lata 80-te

Olej, pilśnia; 32 x 30 cm
Sygnowany l.d.: Dawski; p.d. gmerk artysty w kształcie wideł; opis autorski na odwrocie

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Erotyk

akwarela, tusz, papier, wym. 19,5 x 26 cm,
sygn. p.d.: cm

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Erotyk

sygn. p.d.: cm

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Erotyk

akwarela, tusz, papier, wym. 26 x 32 cm,
sygn. p.d.: cm

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Kwiat, lata 60.

Linoryt; wym.: 700 x 500 mm;
sygn. oł. p. d: Dawski; e/a.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Kompozycja, lata 60.

Linoryt, bibuła; wym.: 350 x 304 mm;
sygn. oł. p. d.: Dawski; śr. d.: w.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Kompozycja, lata 60.

Linoryt, bibuła; wym.: 347 x 361 mm;
sygn. oł. p. d.: Dawski; l. d. tyt; na odwrociu naklejka i pieczątka konser. zab. z Wrocławia.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Człowiek i gwiazdy, lata 60.

Monotypia; wym.: 630 x 480 mm;
sygn. oł. p. d.: Dawski; śr. d.: epr. d`art.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Kompozycja żółta, 1979

olej; płyta; 51,5 x 38,5 cm (w świetle
oprawy);
sygn. p. d.: Dawski 79, l. d. gmerk
artysty

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Erotyk

akwarela, tusz, papier, 26 x 32 cm,
sygn. p.d.: cm

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Erotyk

akwarela, tusz, papier, 26,5 x 19,5 cm,
sygn. l.śr.: cm

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Szkice portretowe - 27 sztuk

piórko tusz (brązowy i czarny), papier; format zróżnicowany
część prac dwustronna

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Erotyk

tusz, pastel; 17 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. CM (cyrylicą)

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Pejzaż, 1949

olej, płótno naklejone na deskę; 24 x 35 cm;
sygn. l. d.: Dawski
na odwrocie napis autorski: (...) Pejzaż/ 1949/ Dawski

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

WIELOOKA, z cyklu KOBIETA, l. 50. XX w.

monotypia, 52 x 40,5 cm,
sygnowana kredką l.d. "Dawski" na odwrocie ołówkiem "N. 16"

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Sans Titre/Bez tytułu, 1965

Suchoryt; wym.: 459 x 357 mm;
sygn. oł. p. d.: fecit Dawski `65. Praca wystawiana w wiedeńskiej Albertinie.
Lit.: Polnische Graphik In der Albertina, Wiedeń 1993, poz. 366.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Pejzaż, 1949

olej, płótno naklejone na deskę;
24 x 35 cm;
sygn. l. d.: Dawski
na odwrocie napis autorski: (…) Pejzaż/ 1949/ Dawski

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Głowa męska w kapeluszu

sygn. p.d.
technika mieszana, papier
34.5x26.5 cm

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Wiosna, 1975 r.

olej/tektura, 62,5 x 47,5 cm
sygnowany p.d.: `Dawski 1975`

liczba obiektów: 222