SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej, płótno, 37,5 x 59,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz 915
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier
sygn. l.d.: A. Setkowicz
wym.: 16 x 32 cm
olej, tektura
sygn. l.d.: A. Setkowicz
wym.: 22 x 34 cm
olej, tektura
sygn. l.d.: A. Setkowicz
wym.: 22, 5 x 16 cm
olej, płótno dublowane
sygn. l.d.: A. Setkowicz
wym.: 44,5 x 95,5 cm
W latach 1897-98 studiował w ASP w Krakowie pod kierunkiem T. Axentowicza. Malował wiejskie sceny rodzajowe-zaprzęgi, sanie, konie.
Olej, tektura; 24,5 x 34 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno naklejone na tekturę; 16 x 22,4 cm
Sygnowany niebieskim olejem l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno na tekturze, 42 x 71 cm; sygn. l.d.: A. Setkowicz
POWRÓT Z MIASTA, przed 1938 r.
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 27,5 x 47,8 cm
Sygnowany granatowo - szarą akwarelą l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie pieczęć z napisami: WYSTAWA ZBIOROWA MALARZY POLSKICH | w Warszawie | ul. Salon Sztuki Wilcza 5 a |
Autor Adam Setkowicz | Tytuł Powrót z miasta | Rodzaj akwarela |
Cena 150 zł sto pięćdziesiąt zł | Sala II p. (...) Nr 159/46 |
Wystawiono od 13.II.38 do 15.VI.38
sygn. l.d.
akwarela, papier
16x31
Marszałek Piłsudski na czele Legionów jako rycerz polski prowadzony przez orła białego, po 1920
olej na płótnie, 42,5 x 29,5 cm sygnowany l.d.: "A. Setkowicz".
olej, tektura, 55,5 x 99 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz