DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa 1 egz.,
42x29,8 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akwarela, czarna kredka, papier; 29 x 35 cm (w świetle oprawy)
Sygnowany czarną kredką l.d.: Dominik
Na odwrocie fragment nalepki wystawowej -
obraz był wystawiany w TPSP
w galerii Stara Kordegarda 13.IV - 4. V. 1988 r.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej na płótnie,
73 x 100 cm,
sygnowany p.d. "Dominik"; na odwrocie dane o obrazie
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
litografia barwna, 46 x 61,5 cm
sygn. p.d., dat. 1991r
35/200
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 80,5 x 81 cm; sygn. p. d.: Dominik; dat. i opisany na odwrocie
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. l. d.: Dominik
Na odwrocie napis: DOMINIK 2002 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
77 x 100 cm
sygnowany l. d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, odbitka autorska
wymiary: 42x31 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
100 x 120 cm
sygnowany l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
gwasz,
28.5 x 44.5 cm
sygnowany długopisem p.d.: Dominik na odwrocie nalepka z biogramem artysty w języku angielskim
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik, na odwr. l.g.: DOMINIK 1998 | OL. PŁ. 81 x 100 | CUZCO
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
65 x 100 cm
sygnowany l.d.: Dominik; na odwr. l.g.: DOMINIK 1976 | AKRYL 65 x 100 | PEJZAŻ XXV
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
63 x 90 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela, papier, 37 x 46,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: Dominik 1992
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. p. d.: Dominik