SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Akwarela, papier naklejony na tekturę;
15,8 x 31,8 cm
Sygnowany brązową akwarelą l. d.: A.Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier;
16 x 31.5 cm
Sygnowany l. d. czarnym olejem: A.Setkowicz
sygnowany l.d.
akwarela, papier
18.5x37.5
Akwarela, papier, 27 x 42 cm;
Sygn. l.d.- A. Setkowicz
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 40,5 x 50 cm, sygnowany l.d. "A.Setkowicz"
olej, tektura, 29,5 x 22,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz 915; na odwrocie pieczątka: Loteryja artystyczna / na cele polskiej opieki wojennej / w TRZEBINI
Olej, płótno; 45 x 94,2 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: A. Setkowicz
Na odwrocie pieczątka: SKŁAD PAPIERU| R. ALEKSANDROWICZ| KRAKÓW BASZTOWA 11
akwarela, papier
29.5x39.5
sygnowany l.d.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 16 x 31,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 35,5 x 52,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz.
sygn. l.d.
akwarela, gwasz, papier
16.5x32
olej, płótno, 36,5 x 70 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno,
45.5 x 40.8 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier, 15,5 x 30,5 cm; w św. oprawy
Sygn. l.d.- A. Setkowicz
PARA PORTRETÓW DZIEWCZYNY I MŁODZIEŃCA
Akwarela, papier żeberkowy naklejony na tekturę:
"Portret dziewczyny" - 28 x 18 cm;
sygnowany czarną akwarelą p.d.: A. Setkowicz
"Portret młodzieńca" - 27,9 x 18 cm;
sygnowany brunatną akwarelą l.d.: A. Setkowicz