NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
kredka, papier; 10,5 x 14,5 cm;
u dołu napis kredką: KOSEBPAX KSANA
na odwrocie owalna pieczęć autorska: MISTRZ Z KRYNICY NIKIFOR
oraz prostokątna pieczątka : NIKIFOR - MALARZ / KRYNICA
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
ołówek, akwarela, papier;
31,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
napis u dołu (nieczytelny)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 20 x 29 cm w świetle passe-partout
u dołu odręcznie opis autora: PAMIKSZWIEŚMIASTOPOWIATKRAKOWSKI
Estymacja: 4 000 - 4 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz, papier, 14,3 x 21 cm,
u dołu napis: "WAIPRWWIESMIASTOKRAKOWSKA"
na odwrocie okrągła pieczęć z napisem "Pamiątka z Krynicy / Nikifor".
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
Akwarela, karton; wym.: 88 x 122 mm; sygnowany ciągiem liter udających podpis (Napanksar), p.d. cena 50, Na odwrocie dwie pieczęcie własne artysty.
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 8 x 10 cm
na odwrociu opis autorski ołówkiem
Estymacja: 1 200 - 2 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
kredka/papier, 8,5 x 16, cm
opis autorski na górze
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela na papierze,
18,5 x 11,5 cm, w autorskiej,
papierowej ramce, z zawieszką ze sznurka, podklejona paskiem z papieru.
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz na tekturze,
14 x 11,2 cm,
u dołu słabo czytelny napis autorski, na odwrocie ołówkiem "NEJYMALARZK"
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz na tekturze,
14,6 x 14,2 cm,
u dołu nieczytelny napis autorski; na odwrocie, ołówkiem: "NEJYTOR-MALARZK"
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier w kratkę,
całość obwiedziona przez artystę paskami czerwonego papieru tworzącymi ramkę; 23 x 16,5 cm;
u dołu napis: SŁMTKNOWAWIESSEŁOPCI
na odwrocie dwie pieczęcie: owalna z napisem: NIKIFOR MATEJKO KRYNICA WIEŚ ARTYSTA MALARZ
oraz prostokątna: NIKIFOR ARTYSTA / KRYNICA WIEŚ
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
kredka, papier; 7 x 6,3 cm (w świetle oprawy);
Na odwrocie okrągły stempel autorski z napisem wokół:
PAMIĄTKA Z KRYNICY. NIKIFOR ARTYSTA MALARZ,
z dopiskiem poniżej: 20 ZŁ (ołówkiem)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
na odwrocie okrągły stempel autorski z napisem wokół:
PAMIĄTKA Z KRYNICY. NIKIFOR. MALARZ;
z dopiskiem poniżej: 20 ZŁ (ołówkiem) oraz fragmentarycznie widocznym napisem nad stemplem
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 22 x 15,5 cm
opis autorski u dołu
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 31 x 23 cm (w świetle passe partout)
opis autorski u dołu
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 15,5 x 22 cm (w świetle passe - partout)
opis autorski u dołu
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 23 x 32 cm
opis autorski u dołu
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 18,3 x 12,2 cm
opis autorski u dołu
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 13,5 x 8,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany ołówkiem u dołu: `NIKIFOR`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł