DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, tektura
Na odwrocie na płycie nalepka : CENTRALNE BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH | Oddział Gdańsk w Sopocie, ul. Powstańców Warszawy Nr 2/4/6 | Wystawa Fest. Sztuk Plast Rok 1961 |Autor Kazimierz Ostrowski | Adres Gdynia Abrahama 62/33 | Tytuł Architektura nad wodą | Format 54/93 Technika olej | Nr kat. 45
64 x 89.7 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
Sygnowany p. d. : Dominik
Na odwrocie na płótnie napis : PEJZAŻ 1985 | AKRYL PŁ. 81 x 100 | PEJZAŻ; oraz okrągły stempel i nieczytelna podłużna pieczątka
81 x 100 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. p. d.: Dominik; na odwrocie napisy autorskie: T. DOMINIK 2006 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 81 x 100 cm; sygn. p.d.: Dominik; na odwrocie napis: DOMINIK / NATURA 1977 / 81 x 100 / ACRYL
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa E/A, 27x25 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 90 x 90 cm, sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
90 x 120 cm
sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie na płótnie: T.DOMINIK 2005 | OL. PŁ 90 x 120 | JESIEŃ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela, papier,
33 x 56 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygnowana oł. p.d.: Dominik 1957
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie na płótnie napis: DOMINIK 2007 | OL. PŁ. 90 x 90 | MORZE CZERWONE
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
70 x 70 cm
sygnowany l.d.: Dominik
Na odwr. na pł.: DOMINIK 1990 | AKRYL 70 x 70 | OGRÓD
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 81 x 101 cm; sygn. l.d.: Dominik; na odwrocie napisy autorskie: DOMINIK 1997 / OL. PŁ. 81 x 101 / DRZEWA I oraz pieczęć wywozowa
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
80 x 120 cm
sygnowany p.d. : Dominik
Na odwrocie na płótnie napis: DOMINIK 2005 | ol. pł. 80 x 120 | Pejzaż
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 80 x 120 cm
sygn. p.d.: Dominik, opisany na odwrocie: DOMINIK 2005 / OL. PŁ. 90 x 120 / PEJZAŻ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej na płótnie, 65 x 92 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)