HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
olej, tektura; wym.: 65 x 48 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil Hofman 1934
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; wym.: 30 x 30,5 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil Hofman/ 1929
olej, sklejka; wym.: 18,5 x 20 cm;
sygn.l.g.: Wlastimil Hofman
olej, tektura; wym.: 49 x 33,5 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil/ Hofman 1932
Szkic do "Słowiańskiego viribus unitis"
olej, sklejka; wym.: 35 x 25 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil Hofman
kredka brązowa, papier; wym.: 20 x 21 cm;
sygn.p.d.: 19 WH (monogram wiązany) 24
Szkice popiersia młodego mężczyzny oraz twarzy męskiej, ok. 1908;
piórko, tusz, papier; wym.: 19 x 16 cm;
sygn.l.d.: Vlastimil H (ołówkiem)
Na odwrocie szkice głów męskich z lewego profilu
Portret mężczyzny z lewego profilu, ok. 1924
kredka czarna, papier; wym.: 21,5 x 15,5 cm
Głowa młodej kobiety z prawego profilu, ok. 1908
ołówek, papier czerpany; wym.: 20 x 12 cm;
sygn.p.d.: VH
Postać śmiejącej się dziewczyny , ok. 1908
ołówek, papier; wym.: 23,5 x 15cm
1) Fragment aktu kobiety w pończochach do kolan ujętej z lewego profilu i wyciągniętych w stronę jej pośladka rąk, z napisem "Życie";
2) Głowa starca z zarostem;
ołówek, papier; wym.: 9 x 11 cm
Szkice nosa starego mężczyzny, ok. 1910
ołówek, papier; wym.: 10,5 x 17 cm
Szkic aktu mężczyzny leżącego na brzuchu, ok. 1910
ołówek, papier; wym.: 21 x 27 cm
Szkice aktu mężczyzny leżącego na brzuchu, ok. 1910
ołówek, papier; wym.: 24,5 x 17,5 cm
Szkic aktu mężczyzny w cylindrze leżącego na plecach, ok. 1910
ołówek, papier; wym.: 16 x 28,5 cm
Szkic aktu siedzącego mężczyzny fauna gryzącego paluch prawej
ołówek, papier; wym.: 23 x 27 cm