FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
olej, płótno,
60 x 70 cm
owany p.d.: Stefan Filipkiewicz | 1930 Na krosnach nalepka wystawowa z 1931 roku.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 69 x 56 cm;
olej na desce, 49 x 49,5 cm, sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"