DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 68 x 91,5 cm
sygn. l.d.: Dominik
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
65 x 81 cm;
sygn l. d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
41 x 62 cm;
sygn, l. d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
sygn. u dołu po środku: TD (monogram wiązany, tkany);
gobelin tkany własnoręcznie przez autora;
w załączeniu potwierdzenie autentyczności autora
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
80 x 100 cm
sygnowany l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
80 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
80.2 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
na odwrocie l.g.: DOMINIK 1995 | OL. PŁ. 80 X 100 | PEJZAŻ IV
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
ołówek, karton
25 x 35 cm
sygnowany l.d.: TDominik 1956
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie:
DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, plótno, 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
opisany na odwrocie: DOMINIK 2007 / OL. PŁ 90 x 90 / MORZE ŻÓŁTE
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie: DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik; na odwrocie napis: DOMINIK / NATURA 1977 / 81 x 100 / ACRYL
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: DOMINIK 2001/ OL. PŁ. 81x 100 / OGRÓD
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 46 x 55 cm; sygn. p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela, papier czerpany, 45 x 57 cm;
sygn. p.d.: T. Dominik 1957 (ołówkiem)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
OGRÓD, pocz. lat 80-tych XX w.
olej, płótno
Sygnowany l. d. : Dominik
47 x 75 cm