FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)
grafika komputerowa , 47/50
65x50,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
offsetowa wersja linorytu 1/30,
58x84 cm
olej/płótno,
90 x 116 cm
sygnowany i datowany na odwrocie, ołówkiem na blejtramie: `S. FIJAŁKOWSKI - 14 XII 93` oraz nr flamastrem: `20/93`
serigrafia, papier,
39 x 29 cm;
sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem)
olej, płótno,
119 x 89,5 cm;
sygn. i dat. z boku wzdłuż blejtramu: S. FIJAŁKOWSKI ŻYWA GEOMETRIA IV, 1996
olej, płótno,
99,5 x 80,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Fijałkowski / 1957;
na odwrocie nalepka z wystawy
grafika komputerowa,
32 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: 21 XI 99 - 3 a 3 tif e.a. S. Fijałkowski
linoryt, papier,
33 x 28 cm;
opisany i sygn. u dołu: Anima nakł. e.a. S. Fijałkowski 85
olej, płótno, 74 x 60 cm;
sygn. i dat. na blejtramie: 7.III.72 FIJAŁKOWSKI;
nalepka wystawowa: Edinburgh Festival 1972
Obraz wystawiany: Atelier`72, Edinburgh 1972.
akwaforta, akwatinta, miękki werniks, papier,
14.5 x 10.1 cm (odcisk płyty 15,3 x 10,9 cm)
sygn. oł. pod ryc. od l.: trzynasta czarna szarfa 13/40 S.Fijałkowski 86
wydruk komputerowy barwny, papier,
10.8 x 7.9 cm
tytuł druk. pod ryc. l.: Corel 73, sygn. oł. pod ryc. p: S. Fijałkowski
Litografia (reedycja); wym. komp.: 690 x 522 mm, planszy: 975 x 675 mm, dat. l.d.: 20 XII 63/ 14 I 95, ś.d.: 13/40, p.d.: S. Fijałkowski.
Kompozycja z flagą i kotwicą, 1981
Akwaforta, akwatinta; wym. komp.: 125 x 88 mm, planszy: 373 x 259 mm, sygn. oł. p.d.: S. Fijałkowski, dat. l.d.: 13 II 81; poniżej pracy dedykacja: Pani Janinie Ładnowskiej?
Linoryt; wym.: 450 x 345 mm, sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 81, e/a.
Linoryt; wym.: 400 x 300 mm, sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 79.
serigrafia, papier, 70 x 49 cm (arkusz);
opisany i sygn. u dołu: Anioł z 68 roku 22/30 S. Fijałkowski 98
serigrafia, papier,
39 x 29 cm;
serigrafia, papier,
69 x 77 cm; (w świetle ramy);
opisany i sygn. u dołu: 31 VII 76 / 19 I 95 49/50 S. Fijałkowski (ołówkiem)
olej/płótno,
72 x 59 cm
sygn. i dat. ołówkiem na blejtramie: `S.Fijałkowski 29 I 1960`