SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Akwarela, papier; 14,3 x 30 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
GÓRALKA Z POTRAWAMI WIELKANOCNYMI, 1910
Olej, tektura; 21,3 x 27,3 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. SETKOWICZ.
Na odwrocie pośrodku napis niebieską kredką: N° 1416 | 1910.
W prawym górnym rogu napis ołówkiem: Rb. 49.
Akwarela, papier; 15,5 x 30,3 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier;
15 x 29 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
olej, tektura,
18 x 25 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
GÓRAL Z WOZEM ZAPRZĘŻONYM W DWA KONIE
Akwarela, papier;
16 x 23,3 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę,
48,5 x 96 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy,
15,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l.d.
olej, tektura
30x47.5
olej, płótno
50 x 34 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura
38 x 52,5 cm,
sygn. l. d.: A. Setkowicz
na odwrocie orzeczenie Leszka Ludwikowskiego 1980 r.
olej, tektura
35,5 x 69 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygnowany l.d.
akwarela, papier
16x32
akwarela, papier
14,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: A. Setkowicz