OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
cena wywoławcza: Wykup abonament
plakat, 66x90 cm
litooffset, 19/35, 100 x 69 cm, sygn.
KONWERSACJA KONTROLOWANA, 1999
olej, płótno,
14 x 19.4 cm
sygnowany l.d.: olbiński
akryl, olej na płótnie, 33 x 24 cm
sygn. p.d.: Olbiński
olej, akryl, płótno, 45 x 33 cm;
sygn. l.d.: Olbiński
litografia, 1/25, 31 x 22 cm
sygnatura: przód / dół / prawa s.
dar artysty
litografia, 1/25, 31 x 22 cm
dar artysty
litografia, 47/200, 100 x 70cm
dar artysty
serigrafia barwna, papier,
61,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński, numerowany l.d.: AP 26/35
Don Giovanni - projekt plakatu
serigrafia barwna, papier,
50,5 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński, numerowany l.d.: 141/200
offset, 54 x 77 sygn. ołówek p.d. 108/200
akryl i olej, płótno, 101 x 76 cm
sygn. l.d.: Olbiński
litooffset, 7/25, 39 x 29 cm, sygn.