PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: pachecki 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
tempera żółtkowa, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d.: Pachecki 2018
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Piotr Pachecki 2017’
Nalepka autorska na odwrocie.
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d.: Pachecki | 2017
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
Szach-Mat wg Brunona Schulza, 2016
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. l.d
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 100 x 70 cm,sygn. na odwrocie
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
tempera jajeczno-olejna, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Piotr Pachecki 2016, Głębia gołębia