PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’
cena wywoławcza: Wykup abonament
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika własna/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana, masa strukturalna, farba lateksowa, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana, 100 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘MAŁGORZATA PABIS’
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
mieszana/płótno, 110 x 90 cm
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
masa strukturalna, farba lateksowa, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA PABIS
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 90 x 110 cm
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 110 x 90 cm
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrocie: ;MAŁGORZATA PABIS’
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Małgorzata Pabis
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 120 x 90 cm,
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 90 x 120 cm
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
sygnowany na odwrociu: 'Małgorzata Pabis'
PABIS Małgorzata (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 120 x 70 cm