DĄBROWSKA Anita (ur. 1988, Warszawa)
olej/płótno, 70 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Dąbrowska'17' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '70 x 90 cm | Anita Dąbrowska | 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany p.d: 'A.Dąbrowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anita Dąbrowska | Kiedy zamykam oczy | 2017'
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Dąbrowska '17'
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A.Dąbrowska '16'
olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Dąbrowska 2015'
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A. Dąbrowska `15`