BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2018'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Courching Dragon, Hidden Carp, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2017'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Allright, Chief, just relax, 2017 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
olej na płótnie, 120x80 cm,
sygnowany na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Rezydencja w Kazimierzu Dolnym, 2017 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2017*'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80cm
Sygn. na odwrocie: *Marcin Błach, 2017*
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 100x70 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '*Marcin Błach, 2017*'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany na odwrocie: Marcin Błach, 2017
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 70x100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
One way in, one way out 37, 2017
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Marcin Błach, 2017
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach. 2016'