DOLATOWSKI Mateusz (ur. 1989, Gostyń)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Mateusz Dolatowski olej, płótno 70x100 cm "Kitty"
olej, płyta, 52 x 62 cm (w oprawie),
sygn. p. d. oraz na odwrocie
olej/płyta, 60 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'Mateusz Dolatowski 2015'
na odwrociu opisany: 'Mateusz Dolatowski | No.7 | olej na płycie, 60x50'
olej, płyta, 40 x 50 cm (w oprawie: 42 x 52 cm),
sygn. p. d. oraz na odwrocie
olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: Mateusz Dolatowski "Lazy Day" olej na płótnie 80/60
olej, płótno, 50 x 40 cm
olej/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mateusz Dolatowski | "Huntress" | olej na płótnie 90x60cm | M.D.'
Olej na płótnie, 120 x 60 cm
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 105 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 50 x 40 cm
sygn. p. d.: M. D. 2013 oraz na odwrocie: Mateusz Dolatowski bez tytułu olej
na płótnie 50 x 40 2013/EASP