GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płótnie, 50x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/pozłota płatkowa/płótno, 120 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "JAKUB GODZISZEWSKI 2015 -DRIADA- olej i pozłota płatkowa na płótnie"
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płótnie, 100x40 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płótnie, 60x120 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płótnie, 120x80 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płótnie, 60x70 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, śr. 30 cm, oprawiony w czarna lakierowaną ramę 5 cm
opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 CISZA oraz pieczątka autorska
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płótnie, 70x50 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 100x40 cm
sygn. u dołu: J. Godziszewski 2015, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2015 THE WARRIOR
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Olej na płótnie, 80 x 60 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płónie, 60x80 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 90x60 cm
opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Mglisty poranek
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/płótno
60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'J.Godziszewski'
na odwrociu opisany: 'JAKUB GODZISZEWSKI | 2016 | WIŁY WODNE'
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Oczekując nie wiadomo czego, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Godziszewski | 2015'
na odwrociu opisany: 'JAKUB GODZISZEWSKI "Oczekując nie wiadomo czego" | 2015'
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 90x60 cm
sygn. p.d.: J.Godziszewski 2010, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI x 2010
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłoty płatkowe i pasty na płótnie, 120x80 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie
obraz trafił na okładkę amerykańskiego kwartalnika o sztuce - "The Art of Man" (nr 19)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J.Godziszewski '12'
na odwrociu opisany: 'JAKUB GODZISZEWSKI | 2012 | olejna technika | "Rozterki" '
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p. d. oraz na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)