CHOMA Klaudia (ur. 1988, Warszawa)
Olej, płótno; 60 x 81 cm
Sygnowany p.d.: K. Choma
*droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie, 40 x 60 cm
Olej na płótnie, 120 x 50 cm
Olej, akryl na płótnie, 130 x 130 cm
Technika własna na płótnie, 150 x 100 cm
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Choma 2017'
Olej na płótnie, 81 x 65 cm
Akryl, 73 x 54 cm
olej/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `K.CHOMA 2012`