CICHECKI Jerzy (ur. 1960, Trojanów)
Pracownia rekonstrukcji bajek, 2016
akryl na płótnie, 46x55 cm,
sygn. l. d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 46x55cm
I świt rzuca cień - syknął zmierzch, Tak, ale w inną stronę - odparł świt, 2016
akryl, płótno, 65 x 73 cm,
sygn. p.d.: JCichecki
Akryl na płótnie, 55x46 cm
sygn. p. d.
Akryl na płótnie, 46x55cm
Sygn.. p. d.
akryl, płótno, 60 x 70 cm, praca oprawiona
akryl, płótno, 64x73 cm
sygn. J. Cichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "HAZARDZIŚCI"
akryl na płótnie 70x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Jerzy Cichecki "Lustro Full HD"
akryl na płótnie, 60x70cm, oprawiony
akryl, płótno, 60 x 73 cm, praca w oprawie
Akryl na płótnie, 55x46 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
akryl, płótno, 45 x 55 cm, praca w oprawie
akryl, płótno, 55x46 cm
sygn. JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "CZERWONA RAPSODIA"