PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 54 x 65 cm
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej/akryl/płótno, 50 x 90 cm
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
Węgiel/papier, 58 x 47 cm w świetle passe partout, 77 x 66 cm w oprawie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej/płótno, 80 x 60 cm