SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
SŁONECZNIKOWY WSZECHŚWIAT, 2018
olej na płótnie, 100 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 50 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'SKRZYPEK' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | „POŻERACZ PIASKU” | OLEJ PŁÓTNO | 50 x 60 | 2018'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Konio-poziomy w żółciach, 2017
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej na płótnie, 50 x 40 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Październikowa Fuerta, 2017 r.
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK', datowany p.d.: '2017'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | 2017 | OLEJ PŁÓTNO | 30 x 40 cm | "PAŹDZIERNIKOWA | FUERTA"'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej na płótnie, 50 x 100 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Grawitostworek z fioletowym ogonkiem, 2018
olej na płótnie, 100 x 70 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 100 x 90 cm
sygn. na licu: 2008 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK 2008. OLEJ-PŁÓTNO "Z CYKLU KONIOSTWORY" "DROGA DO NIEBA" 90x100
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 46 x 56 cm
sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany l.d.: '2017'
na odwrociu opisany: '30 x 40 | OLEJ PŁÓTNO 2017 | GRZEGORZ SKRZYPEK | "ZAGUBIONY CZERWONY"'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 70 x 80 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'SKRZYPEK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "ELDORADO" | OLEJ PŁÓTNO | 70 x 80 | 2014'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
ENTUZJASTYCZNE POWITANIE, 2017
olej na płótnie, 120 x 130 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany u dołu: '2017 SKRZYPEK'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | 2017 | OLEJ PŁÓTNO | "Budyniowe miasteczko" | 40x30'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: '2014 SKRZYPEK'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "MIĘDZY KONTYNENTAMI" | 70x80 OLEJ, PŁÓTNO | 2014'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 50.00 x 60.00 cm
sygn. u dołu: 2007 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK "BALONOWE" 2007 OLEJ PŁÓTNO 50x60 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Koniostworki z Kazimierza, 2014
olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. l.d.