JANKOWSKA Zuzanna Zu (ur. 1991)
Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Atena kwitnąca, 2018 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Atena | kwitnąca" | CYKL: Perypetie XXI wieku'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.g.: Zjankowska 2017 oraz na odwrocie
Z cyklu 'Perypetie XXI w.', Perseusz z klasą, 2018 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Perseusz z klasą" | cykl | PERYPETIE XXI w.'
Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Urodziny Neptuna, 2017 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ZJankowska | 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | ''Urodziny Neptuna'' | CYKL | PERYPETIE XXI wieku'
Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Life's playlist" | cykl: | "Perypetie XXI wieku" '
Akryl na płótnie, 120 x 100 cm
Piątkowe Trzy Gracje , 2017 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska | 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Piątkowe trzy gracje" | Cykl: | "Perypetie XXI wieku" '
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d.: ZJankowska | 2017
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Monstera" '
akryl na płótnie, 90x90cm
Sygnowany: ‘ZJankowska 2017’
Opisany na odwrocie: Zuzanna Zu Jankowska, 2017, "Szata twórcy"’
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZJankowska | 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Ocieplony wizerunek" | CYKL: Perypetie XXI w.'
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany l.śr.: 'ZJankowska | 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Andromeda" '
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska | 2016'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2016 | "Akt geometryczny" '
akryl na płótnie, 70x70cm
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | David z siłowni | CYKL: Perypetie | XXI wieku'