BRYNDZA Małgorzata (ur. 1989, Częstochowa)
Olej na płótnie, 60x60cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `GBryndza`
olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d. GBryndza
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany l.d.: `G Bryndza`
olej, płótno, 60x90 cm
sygn.: p.d.: M. BRYNDZA
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: `G Bryndza`
olej, płótno, 46 x 61 cm,
sygn. p. d.: GBryndza
olej, płótnie, 60 x 60 cm,
sygn. l. d.: GBryndza
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d. G.Bryndza.
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany l.d.: `G. Bryndza`
olej, płótno, 40x40 cm
sygn. l.d.: Gbryndza
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: `GBryndza`
na odwrociu sygnowany: `MAŁGORZATA | BRYNDZA`