CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)
Z serii kompozycja z kobietą i martwą naturą, poszukiwania formy, 2017r.
akryl na płótnie, 100x80 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
Opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’
cena wywoławcza: Wykup abonament
Jagoda z kolezankami upiła Fauny i prowadzi ich w Karkonosze, 2017
olej, płótno, 140 x 100 cm
Chodź z nami, zachodzi Słońce, 2017
Olej na płótnie, 140 x 100 cm
Fauny grajkowie gdzieś w okolicach Laskówki, 2017
akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Fauny w plenerze, Wiosenne zaloty faunów, 2017
akryl, płótno, 150 x 100 cm
Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 2017r.
akryl, olej na płótnie, 120x100cm
Fauny, rusałki i czorty w naturze, taniec, 2017
olej, płótno, 101x140 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017
Kompozycja z kobietą i sansewierią , 2017r.
akryl i olej na płótnie, 100x80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’
akryl i olej wodorozcieńczalny na płótnie, 150x100cm.
Lubieżne górskie fauny biesiadują w Karkonoszach, Jagoda obojętna jest na ich względy, 2017
akryl, olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm
Czort częstuje rzeżuchą i herbatą, Agnieszka się nudzi, 2017
akryl na płótnie, 100x100 cm
Fauny, czorty i kobiety, dzika ekspresja, z serii: Po alkoholu
Akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm, 2017
sygn. p.d.: Maciej Cieśla i na odwrocie.
Fauny w plenerze 2 - wczorajsza biesiada wszystkim daje się we znaki, młode licho przygrywa na flecie, a czort-faun adoruje zmęczoną Jagodę, 2017
akryl, olej, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie
olej, akryl na płótnie, 150x100 cm
sygn. p d. róg: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2017
Kuszenie i Adoratorzy, z serii: Po Alkoholu
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna, 2016
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 100 x 80 cm
Dzika Ekspresja - trzy postacie
150 cm x 100 cm, akryl i olej na płótnie, 2017