PATARAIA David (ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati (Gruzja))
Olej, płyta; 50 x 102 cm
Sygnowany p.d.: David Pataraia | 016 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, karton, 100 x 120 cm (w oprawie: 112 x 132 cm),
sygn. p. d.
Olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d: David Pataraya (2)016, oprawiony
Olej, płyta, 80 x 110 cm,
sygn. l.d: David Pataraya, oprawiony
Szerekilebi (Zwariowany), 2012
olej, płótno, 150 x 120 cm (z ramą: 170 x 140 cm),
sygn. p.d.: David Pataraia
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/sklejka, 90 x 60 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 98 x 48 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/tektura, 51 x 59 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 64 x 92 cm
sygnowany l.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.:` D. Pataraia`
olej/płyta, 50 x 71 cm
sygnowany i datowany p.d.: `D. Pataraia 05`
olej/płyta, 60 x 84 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 50 x 64 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 90 x 71 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`
olej/płyta, 56 x 86 cm
sygnowany p.d.: `D. Pataraia`