JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁUKASZ JANKIEWICZ WROCŁAW 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Łukasz Jankiewicz, 2018, Wrocław’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret impresjonistyczny, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ Jankiewicz | 2017 | WROCŁAW | Portret | Impresjonistyczny'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
PAPIEROWA STRONA KSIĘŻYCA, 2018
olej na płótnie, 100 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100x x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2018 WROCŁAW | Portret intymny'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 100 x 70 cm
Opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz 2018 Wrocław „Zrzucając maskę”’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
SŁONECZNA STRONA KSIEŻYCA, 2018
olej na płótnie, 100 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 80x100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 Wrocław'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2018 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny kobiety, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | Portret emocjonalny | 2018 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm