GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej/akryl/płótno, 80 x 120,
sygnowany p.d: "D. Grajek 2016"
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie, 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, płótno, 80 x 120 cm, 2016
sygn. p.d.: D. Grajek 2016.
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej/ akryl na płótnie, 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Łodzie na Costa Brava..., 2016
olej, płótno, akryl, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, olej na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej na płótnie, 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: D. Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)