GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl/płótno, 50 x 40 cm
w oprawie, na odwrociu opisany: `Agnieszka Giera "Znak" | 2010 rok`
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, kolaż, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Giera
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
akryl, kolaż, płótno, 60x50 cm
sygn. l.d.: Agnieszka Giera
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
Akryl na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
GIERA Agnieszka (ur. 1988)
Akryl i kolaż na płótnie
60x60 cm
Sygnowany p.d.: AG i opisany na odwrocie: Agnieszka Giera