DROST Jan Sylwester (ur. 1934, Kłodnica)
Wazon, Huta Szkła GospodarczegoZąbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w.
szkło sodowe, prasowane, barwione w masie, 18 x 7 cm
STAN ZACHOWANIA:
dwa niewielkie ubytki na spodzie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wazon Asteroid, Huta Szkła GospodarczegoZąbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w.
szkło sodowe, prasowane, 18,3 x 19,5 cm
szkło sodowe, prasowane, 22,5 x 10 cm
Wazon Okulus, Huta Szkła GospodarczegoZąbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 60. XX w.
szkło sodowe, prasowane, barwione w masie, 22 x 10 cm
kolekcja Beaty Bochińskiej
Plakieta - ryba, Huta Szkła GospodarczegoZąbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w.
szkło sodowe, prasowane, barwione w masie, 2 x 24 x 18,5 cm
Wazon; Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej; lata 70. XX w
szkło prasowane w kolorze łososiowym, dekorowane ornamentem tzw. `Brukiem`, 22,5 x 11 cm
Wazon; Huta Szkła GospodarczegoZąbkowice w Dąbrowie Górniczej; lata 70. XX w.
szkło prasowane w kolorze łososiowym, 22,3 x 10 cm
Wazon Asteroid; Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej; projekt z 1975 r.
szkło prasowane w kolorze zielonym, 18,5 x 21 cm
szkło prasowane w kolorze czarnym, 18,5 x 21 cm
szkło prasowane, bezbarwne, 18,2 x 21 cm
Polska, lata 1970-te
szkło sodowe prasowane, barwione, śr.: 18,5 cm,
wys.: 7,5 cm
Estymacja: 400 - 600
Zestaw użytkowy Asteroid, proj. 1975 r.
Huta Szkła Gospodarczego w Ząbkowicach,
4 ćw. XX w.
szkło sodowe prasowane, talerzyki dł.: 14,5 cm, patera dł.: 23 cm
Estymacja: 400 - 600