BIAŁOWĄS Daniel (ur. 1975, Sanok)
You take the blue pill, the story ends, 2017
płótno, akryl, 90 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "KOREKTY 2" | AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA | 2017'
akryl, technika własna, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs "IN HORTUM 3" AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016
akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 120 x 90 cm
akryl, technika własna, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs "IN HORTUM 6" AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''INGENIUM XIV'' | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2015'
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna/płótno
80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "INGENIUM XXII" | AKRYL, PŁÓTNO TECHNIKA WŁASNA | 2016'
akryl, spray, płótno, 120x60 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs INGENIUM AKRYL SPRAY NA PŁÓTNIE 2016 oraz monogramem
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs "INGENIUM 2" AKRYL NA PŁÓTNIE, TECHNIKA WŁASNA 2016
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie
Złamaną wykałaczką trupy wygrzebuję, 2013 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "WYKAŁACZKĄ ZŁAMANĄ TRUPY WYGRZEBUJĘ - PRACE MAM" | DANIEL BIAŁOWĄS 2014'
akryl/płótno
80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "DZIADKI" | (AKRYL, PŁÓTNO) | 2013 r'
akryl/płótno
80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | INGENIUM XV | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2016 | [sygnatura]'