CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 76 x 60 cm
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
technika własna, kolaż, płótno, 50x65 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2014 65x50 cm technika własna /kolaż/ płótno
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej, płótno, 60 x 76 cm,
sygn. na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
akryl/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2013 | 50 x 60 cm`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
Możliwości struktury tłumu, 2013
olej, płótno, 70,5x70,5 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2013 | "Możliwości struktury"
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej, płótno, 80x71 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 "Możliwości struktury"
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
Możliwości struktury, tryptyk, 2013 r.
olej/płótno, 40 x 120 cm
na odwrociu sygnowany i datowany (każda część)
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 70 x 150 cm
na odwrociu sygnatura, datowanie oraz tytuł (każda część)
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej, płótno, 50x90 cm
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
Możliwości struktury, dyptyk, 2013 r.
olej, akryl/płótno, 60 x 80 cm (łącznie)
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2013`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 160 x 125 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany: `60 x 60 cm | Bartosz Czarnecki 2012`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 35 x 35 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz | Czarnecki | 2012`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
akryl/płótno, 140 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2012 | 140 x 140 cm`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 130 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki | 130 x 130 2012`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 110x125 cm
sygn. na odwrocie