GIZA Hugo (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 80x100cm
Opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie 50x50 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: HuGi 15
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie 102x84 cm sygnatura z przodu
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie 50x50 cm
sygnowany z przodu
GIZA Hugo (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100x80 cm
Opisany na odwrocie
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. l.d.
GIZA Hugo (ur. 1982)
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn.na odwrocie
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno 90x70 cm
opisany na odwrocie: Hugo Giza `14 "OLA"
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl/płótno, 102 x 84 cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 84 x 102 cm,
sygn. p.d.: Hugo Giza 14
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl/płótno, 90 x 120 cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 102 x 84 cm,
sygn. u dołu
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
GIZA Hugo (ur. 1982)
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn.l.d.: HUGO GIZA `13
GIZA Hugo (ur. 1982)
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn.: Hugo Giza
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 90 x 120 cm
sygn.: HUGO GIZA