1 zł
2 600 000 zł

MONSTFUR (data utworzenia: 2006, Częstochowa)

126p RIP, 2014

szablon, akryl, blacha
wymiary: 75x63 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Castrol, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 90 x 120 cm
na odwrociu od szablonu logo: `monstfur` opisany i datowany: `CASTROL | 2013`

Zakaz parkowania, 2015

szablon, akryl, blacha
wymiary: 40x60 cm

Tomato Sauce, 2014

szablon, akryl, blacha + dokręcona zabytkowa tabliczka,
wymiary: 179x75 cm

Uwaga gaz!, 2014

szablon, akryl na metalowej płycie, dyptyk - 2x100x60 cm

Nysa X, 2013

technika własna na płótnie
27 x 41 cm

Banana, 2014 r.

akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany p.d.: `monstfur`
na odwrociu opisany

Simson SR2, 2013 r.

technika mieszana/blacha, 100 x 170 cm
sygnowany p.d.: `MONSTFUR`

SCZ HF 64 (Turysta), 2013

spray, szablon, płótno, 51,5x30 cm
sygn. u dołu Monstfur, opisany na odwrocie: SCZ HF 64 /Turysta/ 2013 Monstfur

Total Recall, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany p.d. `monstfur`
na odwrociu opisany

V, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `monstfur`
na odwrociu opisany: `"V" | MONSTFUR | 2014`

Low Budget, 2013

akryl, płótno, 38x46 cm
sygn. p.d.: hęd kut/monstfur

126 p, 2013 r.

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany l.d.: `MONSTFUR`

estymacja: 2 000 - 5 000 zł

Przewozy regionalne, 2013

akryl na płótnie
100x110 cm
Sygnowany l.g.: hęd kut monstfur
na odwrocie: autorskie logo

Agip, 2013 r.

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany l.d.: `MONSTFUR`

Floodland 1985, 2013 r.

akryl, szablon/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany l.d.: `MONSTFUR`

Syrena, 2012

akryl, stara metalowa tablica informacyjna, 43,5 x 28 cm,
sygn. śr.d. Monstfur

SCZHF64, 2012

akryl, stara metalowa tablica informacyjna, 48,5 x 33,5 cm,
sygn. l.d.: Monstfur

Out of the gray, 2013 r.

akryl, szablon/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `hęd | kut | monstfur`

Nyska

Spray akryl/tabliczka blaszana, 49x26cm

liczba obiektów: 62