ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA Katarzyna (ur. 1985, Legnica)
olej/płótno, 70x100 cm
sygnowany l.d.: `K. Jaśnikowska`
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | "Świt w Beskidach" | NR -129, pa¼dziernik 2012 r.`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu `Dziewczyna z kołowrotkiem` VI, 2012 r.
olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany l.d.: `KJaśnikowska | 2012 r.`
na odwrociu opisany: `Katarzyna Jaśnikowska | "Z cyklu Dziewczyna z kołowrotkiem" (VI) | NR - 125 wrzesień 2012`
Z cyklu `Dziewczyna z kołowrotkiem` IV, 2012 r.
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany p.d.: `2012 r | KJaśnikowska`
na odwrociu opisany: `Katarzyna Jaśnikowska | Z cyklu "Dziewczyna z kołowrotkiem" (IV) | NR-123 lipiec 2012`
olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany l.p.: `K.J 2012`
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | Z cyklu "Syreny" (III) | Maj. 2012 r. | NR -119`
olej na płótnie,
90 x 70 cm
Z cyklu `Dziewczyna z kołowrotkiem II`, 2012 r.
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany p.d.: `K.Jaśnikowska`
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | Z CYKLU "Dziewczyna z kołowrotkiem" (II) | Lipiec, 2012 rok | NR-121`
U stóp husarskiej twierdzy, 2012 r.
olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowana l.d.: `KJ`
na odwrociu opisana: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | "U STÓP HUSARSKIEJ TWIERDZY" | NR - 115 09.03.2012 r`
Przestrzenie wspomnień, 2011 r.
olej/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany l.d.: `KJ`
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | "PRZESTRZENIE WSPOMNIEŃ" | 110- NR listopad 2011r`