CHWILCZYŃSKI Bartłomiej (ur. 1987)
Stacja meteoro (nie) logiczna, 2011
olej, akryl, płótno,
100 x 130 cm;
sygn. i opis na odwrocie, na krośnie: BARTŁOMIEJ CHWILCZYŃSKI "STACJA METEORO (NIE) LOGICZNA" 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, płótno,
100 x 130 cm;
sygn. i opis na odwrocie, na krośnie: BARTŁOMIEJ CHWILCZYŃSKI
"STACJA METEORO (NIE) LOGICZNA" 2011
litografia, papier, 53 x 79 cm;
opisany u dołu: E/A 2012 "DIAMENT" B. Chwilczyński
Stacja Meteoro(NIE)logiczna, 2011 r.
olej, barwiony grunt akrylowy/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `BARTŁOMIEJ CHWILCZYŃSKI "STACJA METEORO(NIE)LOGICZNA 2011`
litografia, papier,
106 x 76,5 cm (w świetle oprawy);
opisana u dołu: E/A, ?Obserwator", B. Chwilczyński
akwaforta, akwatinta, papier, 24,5 x 49,5 cm
wymiar kompozycji, 37 x 62 cm arkusz,
opisana u dołu l. d.: E/A 2011 śr. d.:
"INSTRUMENT IV" p. d.: B. CHWILCZYŃSKI