SZILKE Magdalena (ur. 1983, Warszawa)
olej/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Magdalena Szilke | 2015 | "Czerwona łąka" `
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60x90 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Szilke 2011
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Magdalena Szilke | 2015 | "Krowy" `
olej/płótno, 60 x 120 cm (całość)
na odwrociu opisany: `Magdalena Szilke | ``Krowy`` | 2015` (każda część)
olej na płótnie ze złoceniem, 92x73 cm
olej/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Szilke | 2015`
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim 2014
olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim 2013
olej/płótno, 60 x 73 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Szilke | 2015 | ``Tęczowy pejzaż`` `
olej, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA SZILKE 2010
Krowy nad szmaragdowym lasem, 2015 r.
akryl, tempera/płótno, 60 x 73 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Szilke | "Krowy nad szmaragdowym lasem" | 2015 r.`
technika mieszana/płótno, 65 x 73 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Szilke | 2015 | ``Lawendowa łąka```
olej/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Szilke | ``Krowy na łące GMO`` | 2014`
olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Magdalena Szilke 2014
olej, płótno, 55x40 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Szilke "Zimowy księżyc" 2014
olej/płótno, 92 x 73 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Szilke | 2014 | ``Szron```
akryl, grunt barwiony, olej/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany
olej, płótno, 70,5x80,5 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Szilke 2014 "Żółty pejzaż"